Transaction

خرید و فروش خودرو

مجموعه ایرانی کار با ۱۷سال سابقه فروش اینترنتی خودرو و کسب اعتماد کاربران در بستر سایت ایرانی کار تصمیم گرفته با توجه به درخواست های متقاضیان خرید و فروش خودرو، خدماتی در این راستا برای همراهی متقاضیان محترم ارائه نماید.

- قصد فروش خودرو دارید؟

با تکمیل فرم فروش خودروی خود کارشناسان ما خودروی شما را به متقاضیان خرید خودرو نشان داده و در صورت تطابق درخواست , به شما اطلاع داده خواهد شد تا مابقی فرآیند فروش تکمیل شود.

فروش خودرو

- جستجو برای خرید خودرو را به ما بسپارید

به جای صرف زمان برای جستجوی روزانه, اطلاعات خودروی مورد نظرتان را ثبت کنید به محض دریافت مناسب ترین گزینه ها به شما اطلاع می دهیم.

خرید خودرو

مراحل خرید و فروش خودرو در ایرانی‌کار

سوالات متداول

پس از ثبت درخواست و تکمیل فرم خرید توسط خریداران، کارشناسان ایرانی کار خودرو مورد نیاز کاربران را پیدا کرده و هماهنگی های لازم جهت بازدید و تکمیل فرایند خرید با خریدار و فروشنده را انجام میدهند.

پس از ثبت درخواست و تکمیل فرم فروش توسط فروشندگان، کارشناسان هماهنگی های لازم جهت بازدید و تکمیل فرایند فروش را با خریدار و فروشنده انجام میدهند.

برای ثبت اولیه درخواست، مدارکی غیر از تکمیل فرم اولیه ایرانی کار، نیاز نمی باشد.

خیر؛ خودرو نزد خودتان می ماند و هماهنگی لازم جهت بازدید خریدار با شما صورت خواهد گرفت

خیر ؛ تمام مذاکرات توسط کارشناسان ایرانی کار انجام میگیرد و در صورت توافق اولیه جهت معامله خودرو،هماهنگی های لازم در خصوص شرایط پرداخت و سایر شرایط انجام خواهد گرفت

کارشناسان ما تلاش می کنند تا در کمترین زمان خودرو مورد نظر شمارا پیدا کرده یا به فروش برسانند.این مدت زمان به قیمت توافق شده ، شرایط بازار و مشخصات خودرو ها بستگی دارد.